U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

Thuiswinkelwaarborg

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

BROCADE

Toon als
Sorteren op
Tonen per pagina

16GB 25KM ELW SFP Transceiver ** Refurbished **

16GB 25KM ELW SFP Transceiver ** Refurbished **
€566,00 excl. BTW

Brocade 16G FC LWL 10 km 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 1310 nm

16Gbit/sec - SM - 1310nm - 10km - LC - 1 Pack
€354,00 excl. BTW

Brocade 16G FC SWL 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 850 nm

16Gbit/sec - MM - 850nm - LC - 1 Pack
Bel voor prijsopgave

Brocade 16G FC SWL 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 850 nm

16Gbit/sec - MM - 850nm - LC - 1 Pack
€192,00 excl. BTW

Brocade 16G FC SWL 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 850 nm

16Gbit/sec - MM - 850nm - LC - 1 Pack
Vanaf €192,00 excl. BTW

Brocade 16GB SFP+ LONG RANGE

Brocade
€354,00 excl. BTW

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** New Retail **

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** New Retail **
€192,00 excl. BTW

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** Refurbished **

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** Refurbished **
Bel voor prijsopgave

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** Refurbished **

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** Refurbished **
Vanaf €192,00 excl. BTW

Brocade 200E fibre switch ** Refurbished **

Brocade 200E fibre switch ** Refurbished **
Bel voor prijsopgave

Brocade 32GB FC SWL SFP+ ** Refurbished **

Brocade 32GB FC SWL SFP+ ** Refurbished **
€221,00 excl. BTW

Brocade 32GB SW SFP GBIC

Transceiver
€221,00 excl. BTW

Brocade 4G LW 4km SFP - Fiber Optic - 4 Gbps

Transceiver
€15,00 excl. BTW

Brocade 4Gbps EL LW 30KM SFP ** Refurbished **

Brocade 4Gbps EL LW 30KM SFP ** Refurbished **
€129,00 excl. BTW

Brocade 5100 SAN Switch ** Refurbished **

Brocade 5100 SAN Switch ** Refurbished **
€710,00 excl. BTW

Brocade 8 GB SFP+SW OPTICAL TRANSCEIVER - Transceiver

8 GB SFP+SW OPTICAL TRANSCEIVER - Transceiver
Vanaf €32,00 excl. BTW

Brocade 8 GB SFP+SW OPTICAL TRANSCEIVER - Transceiver

8 GB SFP+SW OPTICAL TRANSCEIVER - Transceiver
€32,00 excl. BTW

Filter by:

Clear All
Fabrikanten