U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

BROCADE

Toon als
Sorteren op
Tonen per pagina

16GB 25KM ELW SFP Transceiver

Bel voor prijsopgave

Brocade 071-000-324

Power Supply
€92,00 excl. BTW

BROCADE 10GB SFP+ LR OPTICAL TRANSCEIVER ** Refurbished **

BROCADE 10GB SFP+ LR OPTICAL TRANSCEIVER ** Refurbished **
€77,00 excl. BTW

Brocade 10GB SR SFP+ Transceiver - Transceiver - Ethernet ** Refurbished **

Brocade 10GB SR SFP+ Transceiver - Transceiver - Ethernet ** Refurbished **
€43,00 excl. BTW

Brocade 16G FC LWL 10 km 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 1310 nm

16Gbit/sec - SM - 1310nm - 10km - LC - 1 Pack
Bel voor prijsopgave

Brocade 16G FC SWL 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 850 nm

16Gbit/sec - MM - 850nm - LC - 1 Pack
€77,00 excl. BTW

Brocade 16G FC SWL 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 850 nm

16Gbit/sec - MM - 850nm - LC - 1 Pack
€197,00 excl. BTW

Brocade 16G FC SWL 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 850 nm

16Gbit/sec - MM - 850nm - LC - 1 Pack
Vanaf €77,00 excl. BTW

Brocade 16GB SFP+ LONG RANGE

Brocade
Bel voor prijsopgave

Brocade 16GB SFP+ LONG RANGE

Brocade
Bel voor prijsopgave

Brocade 16GB SWL FC SFP+ Transceiver - Transceiver

16G SW 850nm Transceiver
€87,00 excl. BTW

Brocade 16GB SWL FC SFP+ Transceiver - Transceiver

16G SW 850nm Transceiver
Vanaf €87,00 excl. BTW

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** New Retail **

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** New Retail **
€197,00 excl. BTW

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** Refurbished **

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** Refurbished **
€77,00 excl. BTW

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** Refurbished **

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** Refurbished **
Vanaf €77,00 excl. BTW

Brocade 32GB FC SWL SFP+

€225,00 excl. BTW

Brocade 32GB SW SFP GBIC

Transceiver
€225,00 excl. BTW

BROCADE 32GB SW SFP GBIC ** Refurbished **

BROCADE 32GB SW SFP GBIC ** Refurbished **
€159,00 excl. BTW

BROCADE 40GE LR4 QSFP TRANSCEIVER ** Refurbished **

BROCADE 40GE LR4 QSFP TRANSCEIVER ** Refurbished **
€385,00 excl. BTW

Filter by:

Clear All
Fabrikanten