U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

Thuiswinkelwaarborg

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter 1310 nm

Module
Fabrikant: CISCO
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
Bedraad
Prestatie
Maximaal bereik
300 m
Golflengte
1310 nm
Energie
Typisch stroomverbruik
1 W
Beheerfuncties
Hot-swap
Ja
Gewicht en omvang
Gewicht
75 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Interface
SFP
Bedrijfstemperatuur, bereik
32 - 158 °F
Fiber type
MMF/SMF
Afbeelding van Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter 1310 nm
Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter 1310 nm (Renew)
Module
Beschikbaarheid: 10
Artikelnummer fabrikant: SFP-10G-LRM
Afleverdatum: 3-4 dagen
Conditie: Renew
€226,00 excl. BTW
€273,46 incl. BTW
Afbeelding van Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter 1310 nm
Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter 1310 nm (Refurbished)
Module
Beschikbaarheid: 2
Artikelnummer fabrikant: SFP-10G-LRM
Afleverdatum: 3-4 dagen
Conditie: Refurbished
€149,00 excl. BTW
€180,29 incl. BTW
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
Bedraad
Prestatie
Maximaal bereik
300 m
Golflengte
1310 nm
Energie
Typisch stroomverbruik
1 W
Beheerfuncties
Hot-swap
Ja
Gewicht en omvang
Gewicht
75 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH)
13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Interface
SFP
Bedrijfstemperatuur, bereik
32 - 158 °F
Fiber type
MMF/SMF