U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

Thuiswinkelwaarborg

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

Fiber Optic Kabel

Toon als
Sorteren op
Tonen per pagina

Compatible 10m LC-LC OM3 MMF Cable ** New Retail **

Compatible 10m LC-LC OM3 MMF Cable ** New Retail **
€56,00 excl. BTW

Compatible 3m LC-LC OM3 MMF Cable ** New Retail **

Compatible 3m LC-LC OM3 MMF Cable ** New Retail **
€50,00 excl. BTW

EMC Copper Cable 2 meter HSSDC2 - Cable - 2 m

Wire - Copper
€42,00 excl. BTW

HP 2M SFP 4GB FC CABLE ** Refurbished **

HP 2M SFP 4GB FC CABLE ** Refurbished **
€15,00 excl. BTW

HP 5M LC TO LC MULTI MODE FIBRE CABLE ** Refurbished **

HP 5M LC TO LC MULTI MODE FIBRE CABLE ** Refurbished **
€31,00 excl. BTW

HP 5M LC TO LC MULTI MODE FIBRE CABLE ** Refurbished **

HP 5M LC TO LC MULTI MODE FIBRE CABLE ** Refurbished **
€31,00 excl. BTW

HP Enterprise 221691-B22 5m LC SC Glasvezel kabel

5 m LC-SC Multi-Mode Fibre Channel Cable
€53,00 excl. BTW

HP Enterprise 263894-003 5m LC SC Glasvezel kabel

Fiber-optic short wave multimode interface cable - 50um core - 125um cladding - LC and SC connectors - 5m (16.4ft) long
€53,00 excl. BTW

HP Enterprise 30m LC/LC 30m LC LC Glasvezel kabel

Fibre optic cable - LC to LC - MMF - M/M - 30m
€61,00 excl. BTW

HP Enterprise 491025-001 2m LC LC Glasvezel kabel

Cable - LC/LC fiber channel - 2 meters (6.5 feet) long - multi-mode
Bel voor prijsopgave

HP Enterprise 491026-001 5m LC LC Glasvezel kabel

Cable - LC/LC fiber channel - 5 meters (16.4 feet) long - multi-mode
Vanaf €56,00 excl. BTW

HP Enterprise 491027-001 15m LC LC Glasvezel kabel

Cable - Fiber Channel LC/LC - 15m (16yd) long - multi-mode
€36,00 excl. BTW

HPE 50m LC-LC FC Cable Kit

€132,00 excl. BTW

Filter by:

Clear All
Fabrikanten