U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

Thuiswinkelwaarborg

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

HP Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+ Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

PCI-Express - 10 Gbps - Ethernet - Transceiver - Plug-In Module
Beschikbaarheid: 4 op voorraad
Artikelnummer fabrikant: 455886-B21
Afleverdatum: 1-2 dagen
Conditie: Nieuw
€301,00 excl. BTW
€364,21 incl. BTW
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)
10000 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP+
Netwerkstandaard
IEEE 802.3z
SFP transceiver type
LR
Bekabelingstechnologie
10GBASE-LR
Prestatie
Soort kabel
Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
Ja
Vezelkabel diameters ondersteund
9/125
Hot-plug ondersteuning
Ja
Auto MDI/MDI-X
Ja
Energie
Ingangsspanning
3.3
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
10 - 85 procent
Gewicht en omvang
Breedte
13,4 mm
Diepte
56,5 mm
Hoogte
8,5 mm
Certificaten
Certificering
MSA
Inhoud van de verpakking
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)
10000 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP+
Netwerkstandaard
IEEE 802.3z
SFP transceiver type
LR
Bekabelingstechnologie
10GBASE-LR
Prestatie
Soort kabel
Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
Ja
Vezelkabel diameters ondersteund
9/125
Hot-plug ondersteuning
Ja
Auto MDI/MDI-X
Ja
Energie
Ingangsspanning
3.3
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
10 - 85 procent
Gewicht en omvang
Breedte
13,4 mm
Diepte
56,5 mm
Hoogte
8,5 mm
Certificaten
Certificering
MSA
Inhoud van de verpakking
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
Product specificaties
Conditie Nieuw
Product specificaties
Conditie Nieuw