U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

Thuiswinkelwaarborg

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

HP Enterprise ProCurve 10-GBE SFP+ LR - Transceiver - Fiber Optic 10 Gbps - Rack module

HTTP - duplex - Full duplex - Ethernet - Transceiver - LC-DUP - LC plug
Beschikbaarheid: 10 op voorraad
Artikelnummer fabrikant: J9151A
Afleverdatum: 1-2 dagen
Conditie: Renew
€216,00 excl. BTW
€261,36 incl. BTW
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)
10000 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP+
Vezel-optische connector
LC
Netwerkstandaard
IEEE 802.3ae
SFP transceiver type
LR
Fibre channel-poorten
2
Prestatie
Soort kabel
Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
Ja
Vezelkabel diameters ondersteund
9/125 µm
Golflengte
1310 nm
Auto MDI/MDI-X
Nee
Maximaal bereik
10000 m
Duplex systeem
Volledig
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
0 - 85 procent
Gewicht en omvang
Breedte
55,6 mm
Diepte
13,7 mm
Hoogte
11,9 mm
Gewicht
200 g
Certificaten
RoHS compliance
Nee
Inhoud van de verpakking
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)
10000 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP+
Vezel-optische connector
LC
Netwerkstandaard
IEEE 802.3ae
SFP transceiver type
LR
Fibre channel-poorten
2
Prestatie
Soort kabel
Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
Ja
Vezelkabel diameters ondersteund
9/125 µm
Golflengte
1310 nm
Auto MDI/MDI-X
Nee
Maximaal bereik
10000 m
Duplex systeem
Volledig
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
0 - 85 procent
Gewicht en omvang
Breedte
55,6 mm
Diepte
13,7 mm
Hoogte
11,9 mm
Gewicht
200 g
Certificaten
RoHS compliance
Nee
Inhoud van de verpakking
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
Product specificaties
Conditie Renew
Product specificaties
Conditie Renew