U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

Thuiswinkelwaarborg

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver

Beschikbaarheid: 1 op voorraad
Artikelnummer fabrikant: J9054C
Afleverdatum: 3-4 dagen
Conditie: Refurbished
€77,00 excl. BTW
€93,17 incl. BTW
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)
100 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP
Vezel-optische connector
LC
Netwerkstandaard
IEEE 802.3u
Prestatie
Soort kabel
Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja
Duplex systeem
Volledig, Half
Compatibele producten
HP 2620\\nHP 3800
Gewicht en omvang
Gewicht
30 g
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)
100 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP
Vezel-optische connector
LC
Netwerkstandaard
IEEE 802.3u
Prestatie
Soort kabel
Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja
Duplex systeem
Volledig, Half
Compatibele producten
HP 2620\\nHP 3800
Gewicht en omvang
Gewicht
30 g
Product specificaties
Conditie Refurbished
Product specificaties
Conditie Refurbished