U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

Netwerk Media Converters

Toon als
Sorteren op
Tonen per pagina

Allied Telesis AT SPTX - Switch - Copper Wire 1 Gbps - Plug-In Module

ATM - Ethernet - Switch - RJ-45
€100,00 excl. BTW

Allied Telesis Media Conv. AT-MC103XL 100TX - 100FX SC - Converter - Fiber Optic

0,1 Gbps - Full duplex - Ethernet - Converter - RJ-45 - Stand-Alone - MDI Port Detection - External - Rack module
€92,00 excl. BTW

Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent

supports a link length of 26 m on standard FDDI grade MMF. Using 2000 MHz*km MMF (OM3) - up to 300 m link lengths are possible.
Vanaf €46,00 excl. BTW

D-Link DMC-300SC netwerk media converter ** New Retail **

D-Link DMC-300SC netwerk media converter ** New Retail **
€61,00 excl. BTW

D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter 1000 Mbit/s ** New Retail **

D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter 1000 Mbit/s ** New Retail **
€93,00 excl. BTW

D-Link Media Converter netwerk media converter 1000 Mbit/s ** New Retail **

D-Link Media Converter netwerk media converter 1000 Mbit/s ** New Retail **
€113,00 excl. BTW

D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver netwerk media converter 100 Mbit/s ** New Retail **

D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver netwerk media converter 100 Mbit/s ** New Retail **
€89,00 excl. BTW

Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module - Switch - Fiber Optic

Gbps - Ethernet - Switch - Transceiver - Plug-In Module
€242,00 excl. BTW

Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC - Switch - Fiber Optic

10 Gbps - duplex - Ethernet - Switch - Transceiver - LC plug - Managed - Plug-In Module
€318,00 excl. BTW

Netgear ProSafe AGM731F - Transceiver - Fiber Optic 1 Gbps - Wireless Plug-In Module

duplex - Full duplex - Power over Ethernet - Switch - Transceiver - LC-DUP - Managed
€72,00 excl. BTW

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km ** New Retail **

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km ** New Retail **
€68,00 excl. BTW

StarTech.com 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km ** New Retail **

StarTech.com 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km ** New Retail **
€144,00 excl. BTW

StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km ** New Retail **

StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km ** New Retail **
€57,00 excl. BTW

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km ** New Retail **

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km ** New Retail **
€53,00 excl. BTW

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km ** New Retail **

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km ** New Retail **
€321,00 excl. BTW

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m ** New Retail **

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m ** New Retail **
€98,00 excl. BTW

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot ** New Retail **

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot ** New Retail **
€69,00 excl. BTW

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf ** New Retail **

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf ** New Retail **
€127,00 excl. BTW

StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 20 km ** New Retail **

StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 20 km ** New Retail **
€213,00 excl. BTW

StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s ** New Retail **

StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s ** New Retail **
€126,00 excl. BTW

StarTech.com MCMGBSCMM055 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart ** New Retail **

StarTech.com MCMGBSCMM055 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart ** New Retail **
€93,00 excl. BTW

Filter by:

Clear All
Fabrikanten