Cisco GLC-SX-MMD= Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

36,0098,00 excl. btw

Merk: CISCO
Partnummer: GLC-SX-MMD

Cisco GE optical SFP connector 1000BASE-SX short-wavelength transceiver digital optical monitoring (DOM)



Bekijk de Datasheet

36,00 excl. btw

20 beschikbaar / Levertijd: 1 - 2 werkdagen

98,00 excl. btw

10 beschikbaar / Levertijd: 2 - 3 werkdagen

Meer informatie

Product niet meer op voorraad, bel voor prijsopgave of neem contact met ons op.

63,00 excl. btw

100 beschikbaar / Levertijd: 1 - 2 werkdagen

84,00 excl. btw

98 beschikbaar / Levertijd: 2 - 3 werkdagen