Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent

30,00 excl. btw

Merk: CISCO
Partnummer: X2-10GB-SR
GTIN: 0746320969237

supports a link length of 26 m on standard FDDI grade MMF. Using 2000 MHz*km MMF (OM3) – up to 300 m link lengths are possible.

30,00 excl. btw

20 beschikbaar / Op voorraad bij leverancier, 3-4 werkdagen

Meer informatie

Product niet meer op voorraad, bel voor prijsopgave of neem contact met ons op.