U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

Thuiswinkelwaarborg

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

Network Adapter

Toon als
Sorteren op
Tonen per pagina

Cisco UCSB-MLOM-40G-01= netwerkkaart & -adapter Intern Fiber 10000 Mbit/s

VIC 1240 modular LOM for M3 blade servers
Bel voor prijsopgave

Cisco UCSC-PCIE-IRJ45= netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s

Intel i350 Quad Port 1Gb Adapter
Bel voor prijsopgave

Dell 540-BBDT netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 10000 Mbit/s

X540 DP - netwerkadapter
€487,00 excl. BTW

Dell 540-BBGS Intern Ethernet/Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged Network Adapter - Kit
€279,00 excl. BTW

Dell Broadcom 5720 DUAL PORT 1GbE

Interface Card
€94,00 excl. BTW

DELL BROADCOM 5720 DUAL PORT 1GBE PCI-E NETWORK ADAPTER

DELL BROADCOM 5720 DUAL PORT 1GBE PCI-E NETWORK ADAPTER
Bel voor prijsopgave

DELL PRO/1000 VT QUAD PORT PCI-E SERVER ADAPTER

DELL PRO/1000 VT QUAD PORT PCI-E SERVER ADAPTER
€58,00 excl. BTW

HP BLADE DUAL ADAPTER

HP BLADE DUAL ADAPTER
€41,00 excl. BTW

HP BLADESYSTEM C-CLASS NC364M QUAD PORT GIGABIT NETWERK ADAPTER

HP BLADESYSTEM C-CLASS NC364M QUAD PORT GIGABIT NETWERK ADAPTER
Bel voor prijsopgave

HP BLC 4GB FC PASS THRU MODULE

HP BLC 4GB FC PASS THRU MODULE
€41,00 excl. BTW

HP Enterprise 10Gb 2x 571FLR-SFP+ Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Ethernet 10Gb 2-port 571FLR-SFP+ Adapter
Bel voor prijsopgave

HP Enterprise 10Gb 2x 571SFP+ Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Ethernet 10Gb 2-port 571SFP+ Adapter
Vanaf €110,00 excl. BTW

HP Enterprise 10GBase-LR XFP 1310 nm 10000Mbit/s XFP 1350nm netwerk transceiver module

Long-range 10 Gigabit Small Form Factor Pluggable Module Option Kit
Vanaf €229,00 excl. BTW

HP Enterprise 367086-001 HP NC310F PRO/1000 MF Server Adapter LC connector

367086-001 HP NC310F PRO/1000 MF Server Adapter LC connector
Bel voor prijsopgave

HP Enterprise 374443-001 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

NC380T PCI Express dual-port multifunction gigabit server adapter
€41,00 excl. BTW

HP Enterprise 404983-001 HP NC373M Server Adapter

404983-001 HP NC373M Server Adapter
€36,00 excl. BTW

HP Enterprise 412648-B21 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

NC360T PCI-E twee-poorts Gigabit serveradapter
Vanaf €78,00 excl. BTW

HP Enterprise 416583-001 HP NC325m PCI Express Quad Port Gigabit Server Adapter

416583-001 HP NC325m PCI Express Quad Port Gigabit Server Adapter
€37,00 excl. BTW

Filter by:

Clear All