U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

Thuiswinkelwaarborg

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

Networking

Toon als
Sorteren op
Tonen per pagina

1000BASE-SX SFP transceiver module ** Compatible **

1000BASE-SX SFP transceiver module ** Compatible **
Vanaf €24,00 excl. BTW

10GBASE-LR SFP Module ** Compatible **

10GBASE-LR SFP Module ** Compatible **
Vanaf €48,00 excl. BTW

10GBASE-SR SFP Module ** Compatible **

10GBASE-SR SFP Module ** Compatible **
Vanaf €42,00 excl. BTW

16GB 25KM ELW SFP Transceiver ** Refurbished **

16GB 25KM ELW SFP Transceiver ** Refurbished **
€600,00 excl. BTW

APC Camera Pod 160 - Network Camera

200g - black - USB
€295,00 excl. BTW

Aruba a Hewlett Packard Enterprise company AP-324 WLAN toegangspunt 1750 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit ** Refurbished **

Aruba a Hewlett Packard Enterprise company AP-324 WLAN toegangspunt 1750 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit ** Refurbished **
€779,00 excl. BTW

ASUS WL RT-AC86U/WEU/13/GB WEU/P EU ** New Retail **

ASUS WL RT-AC86U/WEU/13/GB WEU/P EU ** New Retail **
€177,00 excl. BTW

ASUS WL RT-AC87W AC2400 DB GB Router Wit ** New Retail **

ASUS WL RT-AC87W AC2400 DB GB Router Wit ** New Retail **
€158,00 excl. BTW

ATEN 2L5202UP toetsenbord-video-muis (kvm) kabel Zwart 1,8 m

Cable For KVM:CS1208CS1216CL1200L(M)CL1208L(M)CL1216L(M)KH0116 USB Cable at PC Side For USB USB Mac Computer 1.8mtr
€47,00 excl. BTW

BenQ InstaShow WDC10 draadloos presentatiesysteem Desktop HDMI

IEEE 802.11ac - 5GHz - AES 128 bit - 1920x1080 - HDMI 1.4 - Black
€999,00 excl. BTW

Brocade 16G FC LWL 10 km 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 1310 nm

16Gbit/sec - SM - 1310nm - 10km - LC - 1 Pack
€238,00 excl. BTW

Brocade 16G FC SWL 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 850 nm

16Gbit/sec - MM - 850nm - LC - 1 Pack
Vanaf €105,00 excl. BTW

Brocade 16GB SFP+ LONG RANGE

Brocade
€238,00 excl. BTW

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** Refurbished **

Brocade 16Gbps 16Gbase Sfp+ Transceiver Module ** Refurbished **
Vanaf €105,00 excl. BTW

Brocade 32GB FC SWL SFP+ ** Refurbished **

Brocade 32GB FC SWL SFP+ ** Refurbished **
€238,00 excl. BTW

Brocade 32GB SW SFP GBIC

Transceiver
€238,00 excl. BTW

Brocade 4G LW 4km SFP - Fiber Optic - 4 Gbps

Transceiver
€16,00 excl. BTW

Brocade 4Gbps EL LW 30KM SFP ** Refurbished **

Brocade 4Gbps EL LW 30KM SFP ** Refurbished **
€141,00 excl. BTW

Brocade 8 GB SFP+SW OPTICAL TRANSCEIVER - Transceiver

8 GB SFP+SW OPTICAL TRANSCEIVER - Transceiver
Vanaf €38,00 excl. BTW

Brocade 8G FC ELWL 25 km 1 Pack netwerk transceiver module SFP+ Vezel-optiek 1310 nm

8.5Gbit/sec - SM - 1310nm - 25km - LC - 1 Pack
€328,00 excl. BTW

Filter by:

Clear All
Fabrikanten