U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.

 

 

Thuiswinkelwaarborg

 088-5052100    sales@redshell.nl    06‑25497638

Ma t/m vr. (09:00-17:30 uur)

Zakelijke leverancier   Gratis verzending > € 250,- excl. btw  Grote technische expertise

Close
Filters
Zoek

Transceivers

Toon als
Sorteren op
Tonen per pagina

Cisco 1000Base-Lx/Lh Gigabit GBIC module (Single & Multimode Fiber)

hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot.
Bel voor prijsopgave

CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module voor MMF and SMF, 1300-nm wavelength, dual LC/PC connector.
€337,00 excl. BTW

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module 1000Mbit/s netwerk media converter

for Category 5 Copper Wire - Extended Operating Temperature Range and DOM Support
Vanaf €46,00 excl. BTW

Cisco 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF 1000Mbit/s 1550nm netwerk media converter

for SMF - 1550-nm Wavelength - Extended Operating Temperature Range and DOM Support
Bel voor prijsopgave

Cisco 1000BASE-ZX SFP Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Extended temp. range - SMF - 1550nm - with DOM
Bel voor prijsopgave

Cisco 100BASE-FX SFP 1310nm netwerk media converter

For Fast Ethernet SFP Ports
Bel voor prijsopgave

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter

For Fast Ethernet SFP Ports
Bel voor prijsopgave

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm netwerk media converter

For Fast Ethernet SFP Ports
Bel voor prijsopgave

Cisco 100BASE-ZX SFP 1550nm netwerk media converter

GLC-FE-100ZX - 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports
Bel voor prijsopgave

Cisco 10GBase-LR SFP Modul SFP-10G-LR - Transceiver - Fiber Optic

10 Gbps - duplex - Ethernet - Switch - Transceiver - LC-DUP - Cisco Catalyst - Plug-In Module
Bel voor prijsopgave

Cisco DS-SFP-FC16G-SW - Fiber Optic

16 Gbps
Bel voor prijsopgave

Cisco DS-SFP-FC8G-LW= Vezel-optiek 1310nm 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

2/4/8-Gbps Fibre Channel-Longwave - SFP+ - LC - Spare
Bel voor prijsopgave

Cisco DS-SFP-FC8G-SW= Vezel-optiek 850nm 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave - SFP+ - LC - Spare
Vanaf €64,00 excl. BTW

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter

Transceiver - Fiber Optic - 1000 Mbps - VOIP - Duplex - Ethernet - Transceiver - LC-DUP - Cisco Catalyst - Plug-In Module
€91,00 excl. BTW

Cisco GLC-BX-D Vezel-optiek 1490nm 1000Mbit/s netwerk transceiver module

1000BASE-BX10-D downstream bidirectional single fiber - DOM - SMF - 1490-nm TX/1310-nm RX wavelength
Bel voor prijsopgave

Cisco GLC-EX-SMD= Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX
Bel voor prijsopgave

Cisco GLC-FE-100BX-U Vezel-optiek 1310nm 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module

100BASE-BX10-U SFP - 1310 nm - 10 km
Bel voor prijsopgave

Cisco GLC-FE-100EX - 0,1 Gbps - Ethernet

Stroke - Switch - Cisco Catalyst - Plug-In Module
Bel voor prijsopgave

Cisco GLC-FE-100LX-RGD

0,1 Gbps
Bel voor prijsopgave

Cisco GLC-GE-100FX= 1000Mbit/s SFP 1310nm Multimode netwerk transceiver module

100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports - 1310nm wavelength - 2km over MMF
Bel voor prijsopgave

Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF - 1300-nm wavelength - extended operating temperature range and DOM support - dual LC/PC connector
Vanaf €160,00 excl. BTW

Cisco GLC-LX-SM-RGD 1000Mbit/s SFP Multimode netwerk transceiver module

1000BASE-LX/LH Long Wavelength - Rugged
Bel voor prijsopgave

Filter by:

Clear All